Odamız Dilekçe Modülü Hakkında *Güncellendi

Sayın Üyemiz,

Önceden sizlere Sosyal Güvenlik Kurumuna reçete kesintilerinde yaptığınız itiraz dilekçesindemutlaka itiraz gerekçesinin de belirtilmesi gerektiği, gerekçenin bulunmadığı itirazların kurum tarafından kabul edilmeyebileceği duyurulmuş, oda sitemizdeki dilekçe taslağının kullanılması önerilmişti.

Ayrıca SGK İtiraz Komisyonu'nda odamız adına yer alacak meslektaşımızın daha önceden kesinti ile ilgili bilgi edinmesi ve toplantıya konu üzerine çalışarak gelebilmesi için itirazlarda da odamıza bir nüshanın ulaştırılması istenmişti.

Bu iki gerekliliği aynı anda kolaylıkla yapabileceğiniz, şimdilik Reçete Kesintilerine İtiraz ve Tüm Reçetelerim İncelensin dilekçelerinizi sadece bilgileri girip, çıktı alarak kuruma teslim edebileceğiniz DİLEKÇE MODÜLÜMÜZ yayındadır.

Modüle - http://dilekce.herokuapp.com - adresinden veya oda internet sayfamız sağ bölümdeki ilgili butondan ulaşabilirsiniz.

Not: Modül; odamız üyesi eczacılarımız için geliştirilmiştir, itiraz komisyonu için odamıza gerekli bilgileri yonetim@zeo.org.tr mail adresine göndermekte ve yazdırılabilir dosyasını oluşturmaktadır. Çıktının mutlaka kaşelenip imzalanarak kuruma teslim edilmesi gerekmektedir.

17. Bölge
Zonguldak Eczacı Odası
Yönetim Kurulu

Versiyon Güncellemesi (30.11.2017):
- Doz Düzeltme Dilekçesi
- Sağlık Müdürlüğü Kırmızı, Yeşil, Mor, Turuncı ve Anti-Tnflere ait Reçete Teslim Dilekçesi