Haysiyet Kurulu 24. Dönem 2017-2019

Ecz. Hüseyin ARIKAN
Ecz. Hüseyin ARIKAN

1942 yılında Malatya'nın Darende İlçesinde doğdu. 1962 yılında İstanbul Eczacılık Fakültesine girdi. 1968 yılında mezun olarak Zonguldak Sağlık Eczanesine mesul müdür olarak atandı. Aynı yıl Zonguldak Soğuksu da kendi eczanesini Büyük Eczane olarak açtı. 20 yıl Soğuksu Semtinde çalıştıktan sonra 1988 yılında şuanda da hala sahip ve mesul müdürü olarak devam ettirdiği yerine eczanesini taşıdı.


Ecz. Filiz SARIAL
Ecz. Filiz SARIAL

1964 yılında İzmir de doğdu. 1988 yılında İzmir Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden Mezun Oldu. Kamu eczacısı olarak SSK Zonguldak Hastanesinde, SSK Merkez Dispanserinde görev yaptı. 1997 yılında Zonguldak Kilimli'de eczane açtı. Halen Kilimli Sağlık Eczanesi'nin sahip ve mesul müdürlüğünü yapmaktadır.


Ecz. Nilüfer ÜNAL
Ecz. Nilüfer ÜNAL

1972 yılında Zonguldak Devrek te doğdu.ilk, ortaokul ve liseyi Zonguldak'ta tamamladı. 1990 yılında Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'ne girdi. 1999 yılında Zonguldak İli Çaycuma ilçesinde Büyük Eczane ismiyle eczane açtı. Halen Çaycuma Büyük Eczane'nin sahip ve mesul müdürlüğünü yapmaktadır.


Ecz. Selma DEMİR
Ecz. Selma DEMİR

1975 yılında Zonguldak Devrek'te doğdu. ilk, ortaokul ve liseyi Devrek'te tamamladı. 1997 yılında Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden mezun oldu ve aynı yıl Devrek'te Kadam Eczanesi'ni açtı. Halen Kadam Eczanesi'nin sahip ve mesul müdürlüğünü yapmaktadır.


Ecz. Müge DEMİRELGİL
Ecz. Müge DEMİRELGİL

1972 yılında Bartın da doğdu. İlk,ortaokul ve liseyi Bartın'da tamamladı. 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden mezun olarak aynı yıl Bartında Müge Eczanesi'ni açtı. Halen Müge Eczanesi'nin sahip mesul müdürlüğünü yapmaktadır.