Özel Echomar Hastanesi - Kdz.Ereğli ile Yapılan Protokol Hakkında

Sayın Üyemiz,

Özel Echomar Hastanesi - Kdz.Ereğli ile yapılan protokol'e istinaden üyelerimiz ve 1. derece yakınları (eş,çocuk) aşağıdaki indirimlerden faydalanacaktır.


- Ayaktan Poliklinik muayene sonrası, Muayene eden hekim tarafından istenen Tüm MR, TOMOGROFİ, DİREKT RÖNTGEN, KAN, HORMON, İDRAR TAHLİLLERİ, EFOR, EKO ULTROSON ve benzeri TETKİK BEDELLERİNDEN %50 İNDİRİM uygulanacaktır.
- Yatarak Tedavilerde TIBBİ MÜDAHALELER GİRİŞİMSEL veya TANISAL OPERASYON Hizmetlerinden Cari Fiyatlar üzerinden İndirim uygulanmayacaktır.
- Özel Echomar Hastanesinde muayene olup, hekimce tetkik ve tedavi için Zonguldak Araştırma Hastanesine veya İl Dışına Ambulans ile sevki uygun görülen hastalardan AMBULANS ÜCRETİ olarak İl Ambulans Komisyonunun belirlediği fiyat tarifesi tutarından %20 İNDİRİM yapılacaktır.
- Yalnız ilaç yazımı ve ilaç raporları için emeklilerden ÜCRET TALEP EDİLMEYECEK, Çalışanlardan ise Devletin Belirlediği Katkı Payı alınacaktır.
- Ayaktan Poliklinik Muayenelerinde Devlet Katkı Payı ve Özel Echomar Hastanesinin Poliklinik fark ücretleri aynen alınacaktır.
-Özel Echomar Hastanesinde yapılmayan ve Dış Laboratuvarda yapılan Patoloji VB. ileri tetkikler için indirim olmayacaktır.

Bilgilerinizi rica ederiz.

17. Bölge
Zonguldak Eczacı Odası
Yönetim Kurulu