Akaryakıt, Gıda ve Market İndirim Kartları Hakkında

Sayın Meslektaşımız,

AKARYAKIT'tan %6 iskonto oranı (SHELL), GIDA ve MARKET' ten %4,5 iskonto oranı ile faydalanmak isteyen üyelerimiz için 26.04.2018 tarihindeki duyuru ile talepleriniz alınmış ve listeler TEB Eczacı Kart'a iletilmiştir.

Eczaneler dışındaki, talepte bulunan kamu eczacısı ve eczanesi olmayan üyelerimiz için indirim kartları odamıza ulaşmış olup aşağıda kartların girişlerinin yapılması, tanıtılması kullanılması ile ilgili bilgilendirmeye ulaşabilirler. Eczane Eczacılarımızın indirimleri ve üyelikleri kurumsal sistem üzerinden olacağı ve evrakların gerekmesi sebebiyle TEB Eczacı Kart tarafından aranarak yönlendirmeler ve bilgilendirmeler yapılacaktır.

Bilgilerinizi rica ederiz.

17. Bölge
Zonguldak Eczacı Odası
Yönetim Kurulu

ÖZET BİLGİ (KAMU VE ECZANESİ OLMAYAN) :

1. Multinet.com.tr, Online İşlemler, Kart Kullanıcı İşlemlerinden, https://kullanici.multinet.com.tr/ adresinden üyelik oluşturulması

2. Yeni Kart Tanımlama butonu ile multinet kartınızın numarası girilerek sisteme tanımlanması

3. Yeni Shell Kart Tanımlama ile partner kartınızın numarası ile sisteme tanımlanması

4. Yeni Kredi Kartı Tanımlama ile yüklemenin yapılacağı kredi kartınızın sisteme tanımlanması

5. Bakiye yükle ile multinet kartınıza gıda ve market için bakiyenin yüklenmesi

6. Shell Kart Bakiye yükle ile partner kartınıza bakiyenin yüklenmesi

Not1: 1,2,3,4 işlem basamakları sadece ilk kullanım içindir. tanımlamalar yapıldıktan sonra sadece 5 ve 6. işlem basamakları, bakiyeler yüklenerek kullanılabilmektedir.

Not2: Multinet card gıda ve market için, shell kart akaryakıt içindir. multinet kartta bakiye kullanıldıktan sonra iskonto oranında artı bakiye karta yüklenecek olup, shell kartta ise yüklenen bakiyeden akaryakıt alımında iskontolu fiyattan düşüm yapılacaktır.

Not3: multinet.com.tr kart kullanıcı işlemlerinden üye girişi yapılarak bakiye yüklemeler ve takipler yapılabileceği gibi app store veya google playden multipay mobil uygulaması telefonunuza yükleyerekte takibinizi yapabilirsiniz.

AÇIKLAMA (KAMU VE ECZANESİ OLMAYAN) :

1.https://kullanici.multinet.com.tr/ (Multinet.com.tr, Online İşlemler, Kart Kullanıcı İşlemleri) üye ol butonuna basılarak bilgiler girilir. Kayıt tamamla butonuna basıldıktan sonra belirtilen cep telefonuna gelen sms kodu girilerek üyelik tamamlanır.

2. Sol menüden Yeni Kart Tanımlama butonu ile multinet kartınızın numarası girilir, karta bir rumuz verilerek kartınız eklenir. (Gıda ve Market için) (Tüm Türkiye'de anlaşmalı restaurant ve marketlerde geçerli)

3. Sol Menüden Shell Kart Tanımlama için bölüm seçilerek diğer kartınızın kart üzerinde yazan alttaki uzun numara girilerek ve karta bir isim verilerek tanımlanması yapılır. Shell Akaryakıt istasyonlarında %6 indirim sağlayacaktır.

4. Kredi Kartınızın Tanımlamasını sisteme ilk sefer için yaparak bakiye yüklemeleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeler 3D Güvenilir Ödeme Sayfası aracılığı ile yapılacaktır.

5. Bakiye yükle ile multinet kartınıza gıda ve market için bakiye yüklemeniz gerekmektedir. bakiyeyi anında yükleyebileceğiniz gibi, ayın belli gününde belirlediğiniz bir miktarın yüklenmesi talimatını verebilir veya belirli bir bakiyenin altına düştüğünde bakiye yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

6. Shell Kart Bakiye yükle ile akaryakıt için kullanacağınız bakiyeyi kartınıza yükleyebilirsiniz.